YENİ MARKA, YENİ NESİL, YENİ PROJELER…

Water Of Life firması 2014 yılından bu yana, dünya markaları ile iş birliği yaparak mekanları uzun ömürlü, çarpıcı ve kaliteli ürünlerle buluşturmaya devam etmektedir. The Chair Company- Grammer Büro, Zivella Mobilya, TRIO Evci ve Pierre Cardin Yatak’ın Akdeniz Bölge Distribütörlüğü yapmakta olan firmanın bir numaralı önceliği müşteri memnuniyeti olmakla birlikte müşterilerini uzun ömürlü, dayanıklı, insan sağlığına uygun formlarda ve tarz ürünlerle buluşturmayı görev edinmiştir. Bugüne kadar yenilikçi projelere ve bireysel mekanlara imzasını atmış olan Water of Life, Akdeniz Bölgesindeki hakimiyetini korumaya ve referans listesini genişletmeye devam etmektedir.

   Zivella Mobilya ile bekleme alanları, ofisler ve toplantı salonlarında tarzınızla fark yaratacaksınız. Grammer Büro ile en ergonomik ofis koltuklarının, konferans-tiyatro-sinema koltuklarının, stadyum koltuklarının ve amfiler gibi bir sürü ürünün 10 sene garantili olmasına, üstelik ürünlerin ne kadar sıra dışı tasarımlarının olduğuna şaşıracaksınız. Trio Evci ile ofisler, otel odaları, lobbyler, restoranlar ve buna benzer mekanları sadece hayal etmeniz yeterli. Pierre Cardin Yatak ile ise artık doğru yatağı bulabilirsiniz..

   Hayallerinizi hayata geçirerek mekanlarda fark yaratıyoruz.

 

MARKALARIMIZ

 

Zivella ofis mobilyaları, genç, dinamik, estetik, kaliteli ve paylaşımcı bir şirket anlayışı içinde, müşterilerinin günlük yaşamlarının büyük bir çoğunluğunu geçirdikleri ofis ortamlarına, kaliteli ve özgün tasarımlar oluşturmak amacıyla 1999 yılında yola çıkmış bir firmadır.

      Kurulduğu yıldan bu yana, iş dünyasında devamlı kendini yenileyen, farklılaştıran yapısı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki lider firmalar arasındaki yerini almanın haklı gururunu yaşayan Zivella ofis mobilyaları, bugün yurt içi ve yurt dışında toplam 6 şube olarak, deneyimli uzman kadrosu, modern hizmet yapısı ve uluslararası vizyonu ile müşterilerine geleceğin ofislerini hazırlamaktadır.

 

Şirketimiz, 1880 yılında Almanya’nın Amberg kentinde Willibald Grammer tarafından kurulan GRAMMER AG firmasının bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır. 100 yılı aşkın bir süredir 35’den fazla ülkede oluşturduğu fabrikalarda, bugün büro koltukları konusunda en güçlü ve yaygın üretim hizmet ağına sahip bir “dünya markası” dır. Ülkemizde, 1985 yılında Bursa’da kurduğu modern entegre tesislerinde en ileri Alman teknolojisi ile Türkiye’de ilk amortisörlü koltuğun üretimine başlamıştır.

    1998 yılında, yeniden yapılanma kapsamında Almanya merkezli Uluslararası Grammer Büro Koltuk Şirketler Grubu’nun oluşumu sonucu GRAMMER Büro Koltuk San. ve Tic.Ltd.Şti. ismi ile özerkliğe kavuşan şirketimiz, 2002-2013 yılları arasında faaliyetlerini TCC-The Chair Company Büro Koltuk San. ve Tic. Ltd. Şti olarak sürdürmüş, 2014 yılı itibariyle Anonim Şirket statüsüne geçip TCC-The Chair Company Büro Koltuk San. ve Tic. A.Ş. ünvanını almıştır.

 

Trioevci, İç mimari proje, uygulama , sektörün 23 yıla varan deneyim ve gücünü temize çekmenin atölye çalışması.

   Bu büyük atölye, eksiksiz bir projenin, kalite – zaman – maliyet üçgenine uyumundan, iletişim ve algı başarısından, vaat-sonuç simetrisinden oluşan tüm başarı kriterlerine, sürekli ve organik bir takım çalışmasıyla ulaşmayı hedefliyor.

   Toplamda 1000’leri aşan saygın referans. Sektöründe kendini ispatlamış markalar. Sonuç odaklı bir rüya takım. Bu iş deneyimi, en az ürettiklerimiz kadar benzersiz…

   Trioevci mimar, mühendis, teknik yönetici ve uzman ustalardan oluşan 50 kişilik beyin ve zanaat gücü, geniş tasarım hacmi, üretim kolaylıkları ile kültür ve iş merkezleri, konaklama ve dinlenme tesisleri, ofis ve ev ortamları için mobilya ve tasarım üretir. Dünya çapında, ihracat, iş ortaklığı, tasarım ve lisans altı üretim faaliyetlerini yürüten Trioevci Mobilya, üretimde ve üründe Türkiye’de birçok konuda ilkleri gerçekleştirmiştir.

Ofis Mobilyaları Konusunda Markayız!

Mükemmel ofinizi oluşturmanız için, derlediğimiz mobilyalara göz atabilirsiniz.

Hızlı teslimat

500 ₺ üzerindeki tüm siparişler için ücretsiz gönderim sağlamaktayız.

Güvenli Ödeme

Kredi kartı veya banka kartı ile yapabileceğiniz ödemeler için gerekli önlemler alınmıştır.

Kaliteli Paketleme

Sipariş ettiğiniz ürünler, herhangi bir zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir.

Müşteri Hizmetleri Desteği

Ürünlerimiz ile ilgili tüm merak ettiklerinizi 7/24 iletişim adreslerimizden öğrenebilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi : 09:00 – 18:00

Cumartesi : 09:00 – 14:00

Pazar : Kapalı

@wateroflifetr

© Water Of Life 2020 Tüm Hakları Saklıdır!

Geliştirme ve Yönetim Simur Digital

Add to cart